Międzybrodzie Bialskie na wakacje

Wjeżdżając na urlop najczęściej decydujemy się na linię brzegową Bałtyku, która licznie odwiedzana przez turystów każdego roku, dostosowuje swoją ofertę pod poszczególne grupy docelowe. Jednak nie każdemu musi odpowiadać gwar, z jakim spotkamy się nad polskim morzem. Przecież większość z nas szuka odskoczni od wielkomiejskiego hałasu, na rzecz kameralnej atmosfery, wiejskich klimatów czy odizolowanych nawet od społeczeństwa osad. W takich miejscach wyciszamy się i ładujemy akumulatory na kolejny ciężki rok w pracy.  By wybrać odpowiednie miejsce na urlop, najpierw musimy określić nasze preferencje. To istotne, bowiem dopiero wówczas możemy dostosować do nich kilka kierunków, a w ostateczności wybrać ten jeden wyjątkowy, który w tym roku posłuży nam za bazę wypoczynkową. Warto tez zasięgnąć opinii znajomych, a nawet zajrzeć do internetu w poszukiwaniu dziewiczych terenów, które wolne są jeszcze od wczasowiczów. W takiej sytuacji mamy wręcz pewność, że nasz urlop będzie spokojny.

Międzybrodzie Bialskie to wieś położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Położona jest ona na zachodnim brzegu malowniczego i czystego jeziora Międzybrodzkiego. Tutaj jest to dużym atutem, bowiem skutecznie możemy korzystać z wszelkich sportów wodnych oraz innych atrakcji. Dużą popularnością wśród młodzieży zwłaszcza w sezonie letnim cieszy się windsurfing, a także kajaki czy rowerki wodne. Nieco starsi turyści preferują zwiedzanie okolicy z pokładu żaglówki lub choćby łódki, które zapewniają mnóstwo niezapomnianych emocji. Posiadająca nieco ponad 3 tysiące mieszkańców osada, wspaniale wpisuje się w tematykę spokojnego i długo wyczekiwanego urlopu w malowniczym miejscu, położonym z daleka od wielkich aglomeracji miejskich.

Baza noclegowa jest tutaj ciekawa i dobrze rozwinięta (->meteor-turystyka.pl), a co za tym idzie mamy możliwość dostosowania komfortu wynajmowanego pokoju do swoich potrzeb. Nocleg to koszt około 30 złotych za dobę, co zważywszy na uroki okolicy, jest niezwykle atrakcyjną ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>