Technologia i automatyzacja to Twoi przyjaciele w prowadzeniu firmy

Jako właściciel małej firmy zawsze musisz mieć świadomość, że masz ograniczony czas. Tam, gdzie to możliwe, musisz znaleźć rozwiązania, które kosztują niewiele, ale oszczędzają pieniądze i czas, automatyzując swoje procesy. Tu technologia jest twoim przyjacielem.

Oprogramowanie finansowe

Zacznij od wdrożenia oprogramowania do fakturowania, które zautomatyzuje większość procesów, automatycznie zaktualizuje klientów i zapewni dostęp właściwym osobom we właściwym czasie.

Automatyzacja marketingu

Jest to zdolność do wyzwalania komunikacji na podstawie działań ludzi. Na przykład program powitalny e-mail, gdy ktoś zarejestruje się na stronie internetowej. Redaktorzy na www.informacjeonline.pl znacznie więcej pisali o zwiększonej efektywności dzięki automatyzacji reklam i nie tylko.

Obsługa klienta

Chatboty są dobrym przykładem wykorzystania technologii do obsługi początkowych zapytań klientów i filtrowania tych, które trafiają do Ciebie.

Zarządzanie zadaniami

Może to być coś tak prostego jak notatki online lub bardziej złożone rozwiązanie, takie jak Trello. Jedną z kluczowych zalet wszystkich tych platform jest to, że można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem dowolnego urządzenia, od komputera służbowego po telefon.

Rezerwacja połączeń/spotkań

Skorzystaj z systemu rezerwacji online, który umożliwia automatyczne rezerwowanie czasu w Twoim dzienniku. Łączą się automatycznie z Twoim kalendarzem i nie musisz sprawdzać swojej dostępności.

Spotkania wirtualne

Platformy takie jak Zoom nauczyły nas, że nie jest już wymagane osobiste uczestnictwo we wszystkich spotkaniach. Tam, gdzie ma to sens, zarezerwuj wirtualną rozmowę i zaoszczędź godziny w podróży, a także obniż koszty uruchomienia

Poprzedni post Jakie różne podatki musi płacić każdy polski przedsiębiorca?
Następny post Czym tak naprawdę jest franczyza?