Jak zarabiać na Tik Toku? Poznaj 3 skuteczne sposoby

Chcesz zacząć nagrywać filmiki na Tik Toku, żeby osiągnąć popularność, a zarazem zacząć zarabiać na tym portalu? A może masz już swój kontent i dobrze prosperuje Twój profil i teraz chcesz wiedzieć, jak zarabiać na Tik Toku? No to jesteś we właściwym czasie i owym miejscu, który pokaże Ci jak to zrobić i zarobić.

Zarabianie na Tik Toku

Pojawienie się tego właśnie portalu z Chin spowodowało coraz większe nim zainteresowanie przez ostatnie lata, to ten portal zaczął osiągać niebywałe progi, którymi są uczestnicy. Z roku na kolejny rok pojawia się na tej aplikacji, coraz to więcej osób. Coraz więcej firm zdecydowało się na uruchomienie kolejnego portalu społecznościowego właśnie z krótkimi filmikami, ale teraz pytanie, jak zacząć zarabiać na Tik Toku.

1. Systemy nagród

Pierwszym skutecznym sposobem na zarobek pieniężny na tym portalu jest to zastosowanie systemu nagród w ramach owej platformy. Wykorzystuje właśnie wirtualne kampanie, które pozwalają na wymienienie wirtualnych pieniędzy na prawdziwe. To pozwala między innemu na zarobek przez ową platformę.

Są dwa rodzaje kamieni na tym portalu:

  • Rubiny
  • Diamenty

Wygląda to w sposób następujący.

  • 100 rubinów = 1 diament.
  • 1 diament = 1 Euro.

Prosta wymiana walutowa.

2. Codzienne programy

Sposób na zarobek jest identyczny co pierwszy sposób, ale dość łatwiejszy. Polega on na korzystaniu z codziennych programów, które są dostarczane przez twórców aplikacji. A polegają one na:

  • Wyświetleniu regulaminu = 100 rubinów.
  • Wyświetlenie filmików – 1 minuta dziennie = 200 rubinów – 3 minuty dziennie = 300 rubinów – 10 minut dziennie = 500 rubinów.
  • Publikowanie wideo – 1 film dziennie = 500 rubinów.

Dość prosty i łatwy zarobek, aby skorzystać z owej kampanii, wystarczy otworzyć aplikację TikTok kliknięcia ikonkę „Ja” w prawym dolnym rogu i wybranie opcji „Spread the word” i to właśnie pomoże Ci w zarabianiu kamieni.

3. Sposób na zarobek to są filmiki sponsorujące produkty

Kolejnym dość trudniejszym sposobem na zarobienie pieniędzy to zarabianie na sponsorowaniu produktów, przez owe filmiki. Jednak, żeby, zacząć na tym zarabiać musisz mieć już odpowiednią ilość obserwatorów, a firmy same się do Ciebie zgłoszą do zarabiania pieniędzy właśnie w ten sposób.

Jak widać zarabianie w aplikacji Tik Tok może być dosyć proste, o ile wyszukamy dobrą niszę i będziemy krok po kroku trzymać się ściśle określonego planu. Jeśli brakuje Ci pieniędzy i codziennie przeglądasz portal www.szukajpracy.pl w celu znalezienia zatrudnienia, to być może warto zacząć zarabiać przez internet i wspomnianą aplikację Tik Tok?

Poprzedni post Prezenty inwestycyjne. O co w tym chodzi?
ksiegowosc Następny post Czy w zawodzie księgowego dużo się pracuje?